top of page

 

 ПРОЄКТИ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ (СЕС) ​

За останніх 15 років частка сонячної електрики у світовій енергетиці перевищили позначку 5%, й цей показник невпинно росте. Суспільство стало більш екологічно свідомим, й щороку все більше людей віддають перевагу джерелам відновлюваної енергетики. Відтак, сонячні електростанції являються перспективним напрямком розвитку, в який однозначно варто вкладати кошти.

 

Чому вигідно інвестувати у сонячні електростанції 

1. Перспективи розвитку 

Україна є однією з найпривабливіших держав у Європі для розвитку сонячної енергетики. Це зумовлює ряд причин: велика к-сть земельних ресурсів, переважання рівнинного рельєфу та державна підтримка. Відповідно до державної стратегії, частка виробництва "чистої енергії" повинна зрости до 25% до 2035 року. 

2. Економічна вигода 

Сонячну енергію можливо не лише споживати для власних потреб, а й продавати її залишки. До слова: сонце щороку генерує в 15 000 разів більше енергії, ніж здатне спожити людство. 

3. Вигідні технічні рішення 

За останніх кілька років сонячні електростанції значно модернізувалися, при відносно невеликій собівартості. Це гарантує окупність енергетичного проєкту. 

4. Актуальність 

Відновлювана енергетика — актуальний напрямок розвитку, що відповідає екологічно налаштованому суспільству. З роками цей напрямок буде лише ставати популярнішим. Адже ті люди, що одного разу під’єдналися до сонячних електростанцій, більше не хочуть повертатися до традиційних джерел електроенергії. 

Що ми пропонуємо інвесторам? 

  • Розробку рекомендацій щодо вибору майданчика, типу і потужності СЕС. 

  • Надання інформації по наявним ділянкам під об’єкти енергетики. 

  • Допомога та супровід при оформленні дозвільних документів, документів на право власності, будівництво, проєктування, тощо. 

  • Розробку оптимальних техніко-економічних рішень реалізації проєкту. 

  • Допомогу в пошуку співінвесторів для будівництва СЕС. 

  • Комплексну реалізацію проєкту будівництва сонячних електростанцій. 

Чому варто довіритися Voltage Group 

  1. Наша компанія акредитована Державним еко-банком як один із найбільших ЕРС-підрядників із будівництва сонячних електростанцій в Україні

  2. Являємося одним з основних гравців на ринку проєктування та будівництва сонячних електростанцій в Україні (спроектовано близько 100 МВт, збудовано понад 200 МВт). 

  3. Надаємо повний комплекс послуг: від проєктування до технічного обслуговування СЕС

  4. Співпрацюємо з міжнародними технологічними партнерами над проєктами по накопиченню електроенергії (energy storage) - BESS - Battery Energy Storage System, з метою забезпечення максимально ефективного використання електроенергії, виробленої сонячними електростанціями. 

 

Voltage Group - це більше, ніж просто інвестиції у сонячні панелі. Ми підходимо до втілення проєктів комплексно, надаючи своїм клієнтам максимальні гарантії. Саме тому, співпрацюючи з нами, ви можете бути на 100% впевненими у тому, що правильно вкладаєте власні кошти. 

 

Якщо ви зацікавлені у придбанні діючих, або готових до початку будівництва сонячних електростанцій, просимо надіслати Ваш запит Директору із розвитку бізнесу VOLTAGE - Дмитру Нечипоренко на електронну адресу: dima.nech@voltageg.com

Читати більше: Воднева енергетика від VOLTAGE

bottom of page