top of page

 

ПРОЄКТИ ВІТРОВОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Відновлювані джерела енергії — перспективний напрямок розвитку енергетики. Щороку Україна залучає мільйони доларів інвестиційних коштів для будівництва вітрових електростанцій, сонячних електростанцій та інших об'єктів відновлюваної енергетики. І ці інвестиції з роками будуть лише зростати. 

Чому у вітрові електростанції вкладають мільярди? 

1. Природні умови 

Вітрова електростанція в Україні — надзвичайно вигідний проєкт. Це зумовлено сприятливими природними умовами, що дозволяють на території нашої держави розміщувати нові потужні вітрові парки, в той час як існуючі вже давно перевищили позначку в 706 МВт. 

2. Державна допомога 

У 2008 році Україна приєдналася до програми розвитку альтернативних джерел енергії, а у 2009 р. прийняла закон про "зелений тариф". Таким чином вітрова енергія стала значно вигіднішою у порівнянні з традиційною. 

3. Зацікавленість закордонних інвесторів 

Завдяки кліматичним умовам період окупності вітрових електростанцій в Україні є меншим, ніж в багатьох європейських державах. Закордонні інвестори розуміють це, й готові вкладати значні кошти у розвиток відновлюваної енергетики в нашій державі. 

4. Перспективи розвитку 

З кожним роком суспільство ставатиме все екологічно свідомішим і, в перспективі, повністю відмовиться від традиційних способів отримання енергії. 

Що ми пропонуємо інвесторам? 

  • Розробку рекомендацій потенційним інвесторам щодо вибору майданчика, типу і потужності ВЕС. 

  • Інформацію по існуючим наявним ділянкам під об’єкти енергетики. 

  • Допомогу та супровід при оформленні дозвільних документів, документів на право власності, будівництво, проєктування, тощо. 

  • Пошук співінвесторів у будівництво ВЕС. 

Чому інвестувати у вітрову енергію краще з Voltage Group 

  1. Являємося одним з лідерів у проєктуванні та будівництві об'єктів з відновлюваної енергетики в Україні.  

  2. Voltage Group - офіційний ЕРС-підрядник, акредитований Держаним еко-банком України. 

  3. Ми комплексно підходимо до втілення проєктів у галузі відновлюваної енергетики 

  4. Співпрацюємо з міжнародними технологічними партнерами над проєктами по накопиченню електроенергії (energy storage) - BESS - Battery Energy Storage System. 

 

Інвестиції у вітрові електростанції з Voltage Group - надійний вибір. Довіряючи нам, ви можете бути на 100% впевненими у тому що вигідно вкладаєте свої кошти. 

bottom of page