top of page

 

БУДІВНИЦТВО МЕРЕЖ ОСВІТЛЕННЯ​

Мережі освітлення суттєво спрощують нам життя, дозволяючи відчувати себе безпечно навіть у нічний час. Окрім того, вони створюють своєрідну атмосферу, тішивши нас естетичним виглядом нічних краєвидів. Освітлення потрібне в домогосподарствах, освітлення вулиць тощо. Проте, надзвичайно також є освітлення саме виробничих приміщень, тобто місць де працюють люди. 

Чому настільки важливо мати сучасне, і головне, вірно спроєктоване та налаштоване освітлення виробничих приміщень?

По-перше, технічно-правильна система освітлення забезпечує безпеку людей при виконанні виробничих процесів на підприємствах. Колір, яскравість і, найважливіше, тип освітлення мають визначальне значення у дотриманні техінки безпеки праці на підприємствах

По-друге, якість влаштованої системи освітлення на підпримєстві напряму впливає на здоров'я працівників, і звичайно, на продуктивність їх праці.

Встановлення мережі освітлення — необхідна вимога чинного законодавства, яку повинні дотримуватися всі приватні та муніципальні установи. Адже, як вже зазначено вище, мова йде не лише про красу, а й про безпечність навколишнього простору. Й перед тим, як обрати підрядника, рекомендуємо детальніше ознайомитися з принципом проектування та спорудження мереж освітлення.

Етапи будівництва мереж освітлення

  • Монтаж опор освітлення і світильників;

  • Підвішування проводів (СІП);

  • Улаштування кабельних ліній;

  • Монтаж засобів автоматизації роботи системи освітлення;

  • Пусконалагоджувальні роботи.

Також, наша компанія виконує проектування та спорудження ліній електропередач, сонячних та вітрових електростанцій, а також інші електромонтажні роботи. 

Чому будівництво мереж освітлення варто довірити VOLTAGE

  1. З початку заснування (2009 р.) діяльність Voltage Group зосереджена на будівництві ліній електропередач та мереж освітлення.

  2. Виконуємо всі об’єкти “під ключ”: експлуатацію можна починати одразу після завершення будівельних робіт

  3. Маємо досвід у виконанні надзвичайно складних робіт в мережах 110 кВ.

  4. Являємося одними з ключових гравців на українському ринку енергетики. Нам довіряють такі компанії як Кондитерська Корпорація Рошен, Промислова група ViOil, Промислово-інвестиційна група Smart Holding (проект Vin Pellet), Barlinek та багато інших.

 

Компанія Voltage Group вже 12 рік втілює проекти у галузі енергетики, пропонуючи професійні та безпечні рішення своїм клієнтам. Тому, довіряючи будівництво мережі освітлення нам, ви можете бути на 100% впевнений у високій якості виконаних робіт.

bottom of page