top of page

Реалізований проєкт VOLTAGE: трансформаторна підстанція 110/10 кВ

Zaktualizowano: 29 lis 2022

Успіх сучасних компаній у майбутньому залежить від тих рішень, які вони приймають сьогодні. Енергетична складова роботи виробничих підприємств - не виключення. В сьогоднішніх умовах енергетичної кризи – питання доступності та вартості енергоресурсів набуло величезної значимості. ВОЛЬТАЖ ГРУП дбає про енергоефективні рішення для своїх клієнтів у всіх аспектах.


Яскравим прикладом такої підтримки стало будівництво нової трансформаторної підстанції класу напруги 110/10 кВ для одного із виробничих підприємств в Україні.Все почалося з потреби сучасного підприємства збільшити споживання електричної енергії у зв’язку зі зростанням виробничих потужностей, і отримати надійне електропостачання.


Будівництво такого інфраструктурного об'єкта енергетики забезпечує підприємство високою категорією надійності живлення від електричних мереж 110 кВ, дає можливість нарощувати свої виробничі потужності. Приєднання споживача до класу напруги 27,5 кВ і вище є головною перевагою для підприємств, які споживають значні обсяги електричної енергії. Шляхом переходу споживача з 2-го класу електроспоживання на 1-й забезпечується суттєве зменшення витрат на розподіл електричної енергії.В рамках реалізації проєкту Компанією ВОЛЬТАЖ ГРУП проведено аналіз щомісячного споживання електроенергії до та після розширення виробничих потужностей підприємства, виконано техніко-економічний розрахунок із врахуванням різниці тарифів на розподіл електроенергії між 1-м і 2-м класом споживання, запропоновано найбільш раціональні рішення з метою оптимізації проєкту, проведено фінансовий аналіз терміну окупності інвестицій, що склав 2,5 роки.


Здійснено реконструкцію існуючих електричних мереж замовника, розроблено проєктну документацію та виконано повний комплекс будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт нової трансформаторної підстанції 110 / 10 кВ.


В якості основного устаткування 110 кВ використано найбільш технологічні рішення з обладнанням одного з провідних світових виробників, фірми ABB. Це дає можливість бути впевненим в безвідмовній роботі, надійності електропостачання, що вкрай важливо для умов даного виробництва.Сьогодні компанія, яка інвестувала в даний проєкт, отримує живлення від мереж 110 кВ. Окрім надійності, це значно зменшує фінансове навантаження на оплату електроенергії і створює конкурентну перевагу для виробництва найкращої продукції.
567 wyświetleń

コメント


bottom of page