Біле лого.png
Generation of Quality
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle

Офіс у м. Вінниця

Виробництво

Завершені проекти

ЕРС послуги

Діючі проекти

Проектні послуги

Електровимірювальна

лабораторія

Інвестиційні проекти

All rights reserved. Voltage Group. 2019

Пошук

Інвертори Ingeteam - європейська якість / Ingeteam Inverters - the European Quality

Оновлено: 2 бер 2019 р.

Компанія Voltage Group вже в чергове виконує монтаж та пусконалагоджувальні роботи стрінгових інверторів виробництва Компанії Ingeteam. Сьогодні в Україні представлені майже всі світові виробники інветорного обладнання, адже розвиток сонячної енергетики визначений як один із основних напрямків розвитку альтернативної енергетики в Україні. Проте, Інвертори Компанії Ingeteam вже встигли зарекомендували себе, як якісне та надійне обладнання, на вже збудованих сонячних електростанція в різних регіонах України.

Інвертери виробництва Компанії Ingeteam на сонячній електростанції спроектованій та збудованій Voltage Group

Компанія Вольтаж Груп є офіційним дистриб’ютором обладнання Компанії Ingeteam території України. Коротка довідка про Компанію Ingeteam.

Ingeteam це Компанія, що спеціалізується на енергетичній та вимірювальній електроніці (інвертери, перетворювачі частоти, контролери і захисне обладнання), генераторах, двигунах та насосному обладнанні, електричному інжирінгу та проектах автоматизації.

Компанія працює в багатьох країнах світу, і надає роботу 3 800 працівникам. Компанія інвестує 5 % свого річного оборотного капіталу в дослідження та розробку нових технологій (R&D).

Більше деталей можна дізнатися на офіційному сайті Компанії Ingeteam.

97 перегляд