top of page

Дмитро Нечипоренко презентував переваги інвестиційної діяльності VOLTAGE на конференції UBTA

17 лютого в конференц-залі готелю «Франція» у Вінниці відбувся захід «Інструменти розширення експортних можливостей українських виробників. Можливості UBTA для бізнесу в розрізі нових світових трендів». Його організатори - Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) та Вінницька обласна державна адміністрація. Мета івенту - розвиток тісних економічних контактів, пошук бізнес-партнерів для співробітництва.


У межах зустрічі виступив директор із розвитку бізнесу VOLTAGE Дмитро Нечипоренко. У контексті обговорення особливостей українського експорту, він розкрив одну з таких важливих складових експорту послуг як робота з іноземними інвестиціями в середині країни. Спікер представив інвестиційний «потенціал» VOLTAGE, який сьогодні спрямований на вирішення «болючих» проблем промислового бізнесу, зокрема оптимізацію енерговитрат.

Зокрема, Дмитро Нечипоренко виокремив 2 моделі, за якими інвестори сьогодні хочуть працювати з підприємствами. Перша з них, це коли інвестори готові вкладати гроші в СЕС, наприклад, на даху підприємства, і продавати йому електроенергію за ринковою ціною. Через 10-12 років збудована сонячна електростанція передається підприємству у власність. Мається на увазі 3-4 роки для окупності проекту + кілька років, протягом якого інвестор повинен отримати прибуток від своєї інвестиції. Друга модель – це коли СЕС не залишають, а інвестор продає електроенергію з дисконтом, наприклад у 10% від ринкової ціни чи фіксує ціну на обговорений термін. В будь-якому разі, підприємство залишається у виграші як в короткостроковій, так і довгостроковій перспективі.

Під час зустрічі директор із розвитку бізнесу VOLTAGE розповів також про активну фазу перемовин із Польщею щодо експорту послуг і зазначив готовність до співробітництва щодо інших стратегічних напрямів діяльності компанії. років для отримання прибутку інвестору.

Друга модель – це коли СЕС не залишають, а інвестор продає електроенергію з дисконтом, наприклад у 10% від ринкової ціни чи фіксує ціну на обговорений термін. В будь-якому разі, підприємство залишається у виграші як в короткостроковій, так і довгостроковій перспективі.


Під час зустрічі директор із розвитку бізнесу VOLTAGE розповів також про активну фазу перемовин із Польщею щодо експорту послуг і зазначив готовність до співробітництва щодо інших стратегічних напрямів діяльності компанії.

209 переглядів

Kommentarer


bottom of page