Біле лого.png
Generation of Quality
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle

Офіс у м. Вінниця

Виробництво

Завершені проекти

ЕРС послуги

Діючі проекти

Проектні послуги

Електровимірювальна

лабораторія

Інвестиційні проекти

All rights reserved. Voltage Group. 2019

Пошук

Voltage Group приєдналася до бізнес-спільноти Energy Club

Voltage Group набула членства у бізнес-спільноті Energy Club, яка об’єднує лідерів енергетики з 2016 року (50 клубних членів). Ключова мета заявленої організації – створення комунікацій для ефективного та екологічного розвитку енергетичної сфери.

У цьому контексті професійний діалог з іншими учасниками ринку у межах платформи Energy Club, на думку CEO Voltage Group Віталія Николаєнка, сприятиме виробленню оптимальних стратегічних і тактичних бізнес-рішень для ефективної реалізації проектів ВДЕ та традиційної енергетики.

***

Voltage Group присоединилась к бизнес-сообществу Energy Club

Voltage Group стала членом бизнес-сообщества Energy Club, которое объединяет лидеров энергетики с 2016 года (50 клубных членов). Ключевая цель заявленной организации - создание коммуникаций для эффективного и экологического развития энергетической сферы.

В этом контексте профессиональный диалог с другими участниками рынка в рамках платформы Energy Club, по мнению CEO Voltage Group Виталия Николаенко, будет способствовать выработке оптимальных стратегических и тактических бизнес-решений для эффективной реализации проектов ВИЭ и традиционной энергетики.

49 перегляд