Історія компанії

    В 2009 році Компанія "Вольтаж Груп" (англ. Voltage Group) була заснована у м. Вінниця, Україна, з метою реалізації проектів із проектування та будівництва електричних мереж. З моменту заснування було прийнято рішення про розбудову Компанії не лише в якості будівельно-монтажної організації, а Компанії здатної комплексно виконувати проекти у сфері енергетики будь якої складності.  

     З самого початку своєї діяльності засновниками було прийято рішення сконцентруватися на реалізації наступних будівельних проектів у сфері енергетики:

  • будівництво високовольтних повітряних та кабельних ліній електропередач від 10 кВ до 110 кВ

  • будівництво високовольтних підстанцій від 10 кВ до 110 кВ

  • проектування та будівництво внутрішніх електричних мереж промислових підприємств, а також мереж освітлення

      Починаючи з 2011 року Компанія приймає стратегічне рішення на розбудову власного проектного відділу, а потім і цілого окремого напряму своєї роботи - інжинірингових послуг у сфері реалізації енергетичних проектів. Адже саме за умови якісно виконаного проекту, зокрема професійно принятих технічних рішень, може відбутися повноцінна та якісна релізація енергетичного проекту. 

В період з 2009 по 2015 роки, Компанія Вольтаж Груп виконала цілий ряд проектів, якими вона пишається і до сьогодні. Клієнтами Компанії в цей час стали такі значимі Компанії, як Кондитерська Корпорація Рошен, Промислова група ViOil, Промислово-інвестиційна група Smart Holding (проект Vin Pellet), Barlinek та багато інших. ​

Серед знакових проектів того часу стали успішне виконання комлексу електромонтажних робіт, та робіт по налаштуванню системи промислової автоматизації будівництва нового виробництва (розширення) Вінницького олійно-жирового комбінату, а також виконання надзвичайно складних робіт в мережах 330 кВ на Дністровській ГАЕС. 

З 2016 року Компанія Voltage Group приймає рішення щодо концентрації на виконанні виключно проектів із проектування та будівництва об’єктів відновлювальної енергетики. Окрім проведення внутрішньої реструктуризації з метою оптимізаціїї виконання проектів саме в цій галузі енергетики, в Компані​ї стартує програма власного R&D (Research and Development) спроямована на розробку власних технічних рішень. За цієї програмою, у тісній співпраці із Вінницьким національним технічним університетом, іншими українськими ВУЗами та експертними установами, успішно реалізована програма виробництва трекерів для промислових фотогальванічних електростанцій, а також вітрогенеруючої установки для домогосподарств.

Сьогодні Компанія Voltage Group є однією із основних гравців на ринку проектування та будівництва сонячних електростанцій в Україні. Компанія пропонує не лише послуги із реалізації проектів будівництва сонячних електростанцій, але і пропонує комплексні інвестиційні проекти для інвесторів. Зокрема, підбір оптимальних земельних ділянок для будівництва ФЕС, підготовка всіх необхідних розрахунків, та багато іншого.

Сьогодні Компанія Voltage Group є однією із основних гравців на ринку проектування та будівництва сонячних електростанцій в Україні. Компанія пропонує не лише послуги із реалізації проектів будівництва сонячних електростанцій, але і пропонує комплексні інвестиційні проекти для інвесторів. Зокрема, підбір оптимальних земельних ділянок для будівництва ФЕС, підготовка всіх необхідних розрахунків, та багато іншого. В 2019 році компанія була акредитована Державним еко-банком - Укргазбанк, як один із найбільших ЕРС-підрядників із будівництва сонячних електростанцій в Україні. В 2020 році Компанія Вольтаж Груп отримала одну із найвищих позицій у рейтингу платформи інвестицій у відновлювальну енергетику - Getmarket.

Важливим перспективним напрямом рзвитку Компанії стала робота над впровадженням балансуючих потужностей на ринку України, зокрема на системах акумулювання електричної енергії. Підрозділ Компанії Вольтаж Груп, разом із міжнародними технологічними партнерами, сьогодні працює над кількома пілотними проектами так званих "енерджі сторейдж" (energy storage) - BESS - Battery Energy Storage System.

VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021