ПРОЄКТУВАННЯ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Сонячні електростанції — один з найперспективніших напрямків розвитку енергетичної сфери. Так звана “чиста енергія” вигідна не лише з екологічної, а й з економічної точки зору. 

Об’єкти відновлюваної енергетики вигідно будувати з низки причин:

 • Підтримка з боку держави, яка гарантує лояльні тарифи на електроенергію та дає можливості її реалізації

 • Економічної точки зору: сонце щороку генерує в 15 000 разів більше електроенергії, ніж здатне спожити людство

 • Суспільної точки зору: нині все більше людей стають екосвідомими, надаючи перевагу екологічно чистим товарам та послугам. Відтак, в перспективі через 40-50 років частка відновлюваної енергетики сягне 90%.

Тому, якщо ви розмірковуєте про проектування та будівництво сонячної електростанції, рекомендуємо не вагатися. Ці інвестиції однозначно окуплять себе в перспективі.

Етапи проектування сонячних електростанцій:

 • Пояснювальна записка

 • Генеральний план

 • Архітектурно-будівельні рішення

 • Електротехнічні рішення

 • Конструкції металеві

Чому проектування СЕС варто довірити VOLTAGE

 1. Надаємо послуги не лише з проектування, а й з будівництва СЕС, пошуку інвесторів та співінвесторів в об’єкти відновлюваної енергетики.

 2. Наша компанія акредитована Державним еко-банком як ЕРС-підрядник з будівництва сонячних електростанцій в Україні.

 3. Розвиваємо ринок відновлюваної енергетики в Україні спільно з міжнародними партнерами. Нині втілюємо пілотні проекти “енерджі сторейдж” (energy storage) – BESS – Battery Energy Storage System.

 4. Комплексно підходимо до втілення проектів у галузі енергетики будь-якої складності.

З 2016 року діяльність Voltage Group повністю сконцентрована на проектуванні та будівництві проектів з відновлюваної енергетики. Сьогодні ми являємося одним з лідерів галузі на українському ринку. Це означає, що довіряючи проектування сонячних електростанцій нам, ви робите правильний вибір. Співпрацюючи з нашою компанією, ви можете бути на 100% впевненими у тому, що грамотно вкладаєте власні кошти.

Ми здійснимо проектування СЕС на найвищому рівні, реалізуючи сучасні професійні технічні рішення, з дотриманням чинних норм, правил та стандартів.

Якщо вас цікавить дізнатися більше інформації про будівництво сонячних електростанцій, ви можете перейти за цим посиланням.