top of page

 

МЕРЕЖІ ОСВІТЛЕННЯ. РОБОЧИЙ ПРОЄКТ.​

Робота мережі освітлення починається задовго до підключення обладнання до електричного живлення. Як і будь-який проект, будівництво мережі електричного освітлення, як і інші електричні мережі, починається з етапу проєктування, під час якого враховують всі вихідні дані та планують організацію будівництва. Від якості проведення цього етапу напряму залежить якість будівельно-монтажних робіт, й відповідно комфорт та безпечність під час експлуатації.

​Мережі освітлення. Робочий проєкт

Робота мережі освітлення починається задовго до підключення обладнання до електричного живлення. Як і будь-який проєкт, будівництво мережі електричного освітлення, починається з етапу проєктування, під час якого враховують всі вихідні дані та планують організацію будівництва. Від якості проведення цього етапу напряму залежить якість будівельно-монтажних робіт, й відповідно комфорт та безпечність під час експлуатації.

Етапи проєктування мережі освітлення

1. Збір вихідних даних;
2. Визначення точки живлення мережі;
3. Техніко-економічний розрахунок об'єкту;
4. Розпланування обладнання по території забудови;
5. Розробка системи зрівнювання потенціалів;
6. Розробка робочого, аварійного та евакуаційного освітлення;
7. Вибір обладнання та моделювання освітлення в програмному комплексі.

Лише після цього можна розпочати організацію будівництва. Як свідчить практика, найзручніше обирати тих підрядників, які здійснюють послуги комплексно: від проєктування до технічного обслуговування мережі освітлення. Це суттєво економить час та гарантує, що проєкт буде втілено на професійному рівні.

Чому проєктування мережі освітлення варто довірити VOLTAGE

  1. Займаємося проєктуванням, будівництвом та введенням в експлуатацію мереж освітлення з 2009 року.

  2. З 2011 року розвиваємо власний проєктний відділ, що надає якісні інжинірингові послуги. З цією метою співпрацюємо з найкращими технічними закладами освіти та експертними установами.

  3. Комплексно підходимо до втілення проєктів у галузі енергетики: від проєктування до технологічного обслуговування об’єкту.

  4. Нам довіряють такі масштабні компанії як Кондитерська Корпорація Рошен, Промислова група ViOil, Промислово-інвестиційна група Smart Holding (проєкт Vin Pellet), Barlinek та багато інших.

Компанія Voltage Group здійснює проєктування мереж освітлення на професійному рівні, реалізуючи сучасні технічні рішення. При цьому ми завжди дотримуємося всіх необхідних норм, правил та стандартів для того, щоб втілені нами об’єкти були безпечними. Тому, довіряючи проєктування мереж освітлення нашій компанії, ви робите правильний вибір. Ми гарантуємо сучасний професійний підхід та якісну реалізацію вашого проєкту.

bottom of page