МЕРЕЖІ ОСВІТЛЕННЯ. РОБОЧИЙ ПРОЄКТ.

Робота мережі освітлення починається задовго до підключення обладнання до електричного живлення. Як і будь-який проект, будівництво мережі електричного освітлення, як і інші електричні мережі, починається з етапу проектування, під час якого враховують всі вихідні дані та планують організацію будівництва. Від якості проведення цього етапу напряму залежить якість будівельно-монтажних робіт, й відповідно комфорт та безпечність під час експлуатації.

​Мережі освітлення. Робочий проект

Робота мережі освітлення починається задовго до підключення обладнання до електричного живлення. Як і будь-який проект, будівництво мережі електричного освітлення, починається з етапу проектування, під час якого враховують всі вихідні дані та планують організацію будівництва. Від якості проведення цього етапу напряму залежить якість будівельно-монтажних робіт, й відповідно комфорт та безпечність під час експлуатації.

Необхідні етапи проектування мережі освітлення

 • Технічне завдання на проектування;

 • Вихідні дані;

 • Обсяги робіт

 • Визначення точки забезпечення потужності та приєднання;

 • Заземлення;

 • ОТ і ТБ;

 • Протипожежні заходи.

Й лише після цього можна розпочати організацію будівництва. Як свідчить практика, найзручніше обирати тих підрядників, які здійснюють послуги комплексно: від проектування до технічного обслуговування мережі освітлення. Це суттєво економить час та гарантує, що проект буде втілено на професійному рівні.

Чому проектування мережі освітлення варто довірити VOLTAGE

 1. Займаємося проектуванням, будівництвом та введенням в експлуатацію мереж освітлення з 2009 року.

 2. З 2011 року розвиваємо власний проектний відділ, що надає якісні інжинірингові послуги. З цією метою співпрацюємо з найкращими технічними закладами освіти та експертними установами.

 3. Комплексно підходимо до втілення проектів у галузі енергетики: від проектування до технологічного обслуговування об’єкту.

 4. Нам довіряють такі масштабні компанії як Кондитерська Корпорація Рошен, Промислова група ViOil, Промислово-інвестиційна група Smart Holding (проект Vin Pellet), Barlinek та багато інших.

Компанія Voltage Group здійснює проектування мереж освітлення на професійному рівні, реалізуючи сучасні технічні рішення. При цьому ми завжди дотримуємося всіх необхідних норм, правил та стандартів для того, щоб втілені нами об’єкти були безпечними. Тому, довіряючи проектування мереж освітлення нашій компанії, ви правильний вибір. Ми гарантуємо сучасний професійний підхід та якісну реалізацію вашого проекту.