top of page

ПРОЄКТУВАННЯ ПОВІТРЯНИХ ТА КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ 0,4 – 110 кВ

Будівництво будь-якого енергетичного об’єкта завжди починається з проєктування. Це важливий етап, який дозволяє прорахувати всі можливі ризики, а також суттєво підвищити ККД роботи об’єкта. Також від якості виконання проєктних робіт напряму залежить безпечність експлуатації готового об’єкта. Тому, цим етапом не можна нехтувати, а довіряти проєктування ПЛЕП та кабельних ліній потрібно лише надійним ЕРС-підрядникам.

Якого підрядника можна вважати надійним?
 

Комплексно підходить до виконання робіт

Комплексний підхід дозволяє не лише врахувати всі можливі нюанси, а й значно заощадити час та кошти. Довіряючи проєктування повітряних та кабельних ліній, будівництво та монтажні роботи, а також технічне обслуговування одній компанії, ви заощаджуєте час на пошук різних підрядників.

Має досвід у виконанні робіт різної складності

Наша компанія має досвід успішного виконання робіт різної складності, в тому числі надскладних робіт в мережах 330 кВ. Саме тому, ви можете бути впевнені в тому, що на етапі проєктування ми врахуємо всі можливі нюанси: від розробки технічного завдання до інженерних вишукувань.

Чим більше досвіду роботи у підрядника — тим більше гарантій він може дати. Для прикладу, наша компанія вже понад 11 років займається проєктуванням та будівництвом повітряних та кабельних ліній 0,4 – 110 кВ.

 

Відгуки клієнтів

Обираючи кому довірити проєктування повітряних та кабельних ліній електропередачі, обов’язково звертайте увагу на відгуки клієнтів. Це допоможе вам оцінити рівень якості наданих послуг та чи можете ви у своєму випадку звернутися до цього підрядника.

Компанія VOLTAGE відповідає всім вищезазначеним критеріям. Ми комплексно підходимо до втілення проєктів у сфері енергетики вже понад 11 років. Саме тому нас обирають такі масштабні компанії як Кондитерська Корпорація Рошен, Промислова група ViOil та інші.

Ми — надійний ЕРС-підрядник, якому можна довіряти, який може виконати не лише проєктні роботи, але і всі необхідні електромонтажні роботи.

Послуги для розробки проектів ПЛЕП та КЛ, які ми надаємо:

  • Розробка технічного завдання (визначення основних параметрів ПЛЕП та КЛ — протяжність лінії, переріз проводів та кабелів, заплановані навантаження, типи опор, тросів, ізолюючої арматури, тощо);

  • Проведення інженерних вишукувань (геологічні, геодезичні, гідрологічні , екологічні та метеорологічні);

  • Розробка проєктної документації (стадій "П", "Р" і "РП");

  • Експертиза проєктної документації, затвердження замовником.

bottom of page