top of page

ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ НОВИХ ТА ІСНУЮЧИХ ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТІВ​

Підключення до електромережі — завершальний етап будівництва, після якого можна розпочинати експлуатацію об'єкта. Важливо, щоб цей етап був проведений відповідно до чинних законодавчих вимог, з виконанням всіх необхідних проєктних та будівельно-монтажних робіт. Лише тоді енергетичний об'єкт буде безпечним, і його можна буде використовувати для забезпечення потреб підприємства чи господарства.

 

Етапи підключення до електромережі:

 1. Подання заяви оператору системи розподілу (ОСР) про приєднання електроустановки певної потужності до електричних мереж (для отримання Технічних Умов). 

 2. Отримання та аналіз технічних умов на приєднання.

 3. Підписання Договору на проєктування з VOLTAGE згідно отриманих Технічних Умов та Технічного завдання на проєктування.

 4. Погодження проєктної документації з ОСР.

 5. Підписання Договору з VOLTAGE на виконання будівельно-монтажних робіт.

 6. Виконання будівельно-монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

Послуги VOLTAGE:

 • будівництво повітряних ліній 0,4-110 кВ до точки приєднання;

 • будівництво кабельних ліній 0,4-35 кВ до точки приєднання;

 • улаштування нових і монтаж додаткових комірок розподільних пристроїв ТП та РП.

Також ми розробляємо відповідну проєктну документацію, надаємо консультаційні послуги замовнику для отримання необхідної дозвільної документації, розв'язання земельних питань.

Чому приєднання до зовнішніх мереж електропостачання варто довірити Voltage Group
 1. Понад 11 років проєктуємо та будуємо зовнішні електричні мережі на підприємствах.

 2. Комплексно виконуємо проєкти у сфері енергетики будь-якої складності, в тому числі в мережах 330 кВ.

 3. З 2011 року розбудовуємо власний проєктний відділ, який надає інжинірингові послуги у сфері реалізації енергетичних проєктів.

 4. Виконуємо будівельно-монтажні та проєктні роботи у сфері енергетики "під ключ", повністю контролюючи весь процес виконання.

Voltage Group - один з ключових гравців на українському ринку енергетики. Обираючи нас, ви можете бути впевнені в тому, що обираєте найкращу реалізацію вашого проєкту. Наша компанія швидко та професійно виконає проєктні та будівельно-монтажні роботи для підключення вашого об’єкту до електромережі з урахуванням всіх будівельних вимог, чинних норм та стандартів.

bottom of page