В ефірі – п’ятий випуск подкасту EnergoRada

Володимир Нікітін: «Команда Voltage Group контролює всі O&M-процеси на своїх об’єктах і чітко діє відповідно до розроблених алгоритмів дій»

27 квітня Voltage Group презентувала п’ятий випуск #EnergoRada. Темою програми стала специфіка обслуговування сонячних електростанцій в кризових умовах, які склалися на ринку відновлювальної енергетики. Зокрема, що зараз змінилося в обслуговуванні електростанцій як критичних об’єктів в умовах невизначеності та ускладнень в період пандемії? Як відбувається співробітництво з оператором, коли вироблення електроенергії на сонячній електростанції обмежена попитом оператора енергосистеми? Які виклики для якісного обслуговування існують в майбутньому у зв’язку із ситуацією та який механізм їхнього подолання? Своїми відповідями та поглядами поділився начальник відділу експлуатації об'єктів електроенергетики Voltage Group Володимир Нікітін.


***

В эфире - пятый выпуск подкаста EnergoRada

Владимир Никитин: «Команда Voltage Group контролирует все O&M-процессы на своих объектах и четко действует в соответствии с разработанными алгоритмами действий»

27 апреля Voltage Group представила пятый выпуск подкаста #EnergoRada. Темой программы стала специфика эксплуатации и обслуживания солнечных электростанций (O & M) в условиях кризиса, сложившегося на рынке возобновляемой энергии Украины. В частности, что сейчас изменилось в обслуживании электростанций как критических объектов в условиях неопределенности и осложнений в период пандемии? Как происходит сотрудничество с оператором, когда выработка электроэнергии на солнечной электростанции ограничена спросом оператора энергосистемы? Какие вызовы для качественного обслуживания существуют в будущем в связи с ситуацией и каков механизм их преодоления? Своими ответами и взглядами поделился начальник отдела эксплуатации объектов электроэнергетики Voltage Group Владимир Никитин.
Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021