Дмитро Нечипоренко став гостем прямого ефіру проекту Європа Плюс «Експертна думка»

4 червня директор з розвитку бізнесу та стратегії Voltage Group Дмитро Нечипоренко в Instagram-ефірі спільного проекту «Експертна думка» та проекту HR PARTNER поділився лайфхаками побудови сильної команди на прикладі Voltage Group. В інтерв’ю автору програми та журналісту радіостанції Європа Плюс Київ Павлу Ковчегу гість охарактеризував основні принципи роботи Voltage Group в допандемічному періоді та під час карантину, а також поділився своїми думками щодо розвитку відновлюваної енергетики в світі та в Україні, зокрема.
Зокрема, серед основних стратегічних принципів побудови команди компанії Дмитро Нечипоренко назвав чітке розуміння персоналом сфери, в якій вони працюють та реалізацію ідеї привнесення чистої енергії в світ за справедливою ціною. «Саме таке ідейне об’єднання та дія заради спільної мети і є визначальною характеристикою команди Voltage Group», - наголосив Дмитро Нечипоренко.При формуванні команди стратегічну роль, за оцінкою гостя ефіру, крім деталізації hard skills працівника відводиться особливому «скануванню» soft skills, які одразу важко ідентифікувати. Оскільки оцінити людину з точки зору персональних якостей можна тільки в інтенсивній роботі. «Саме тому людина, яка не здатна інтегруватися в своє професійне середовище, не зможе стати частиною Voltage Group», - наголосив спікер.

Для ефективного керування компанією в кризовий час, на думку директора з розвитку бізнесу та стратегії, важливо комунікувати з командою чесно і відверто та надавати можливості розвитку, зокрема, варіанти перекваліфікації чи об’єднання «функціоналу». «Навіть, якщо ми звільняємо людину, ми даємо максимальний час, щоб вона могла знайти роботу в іншому місці, або навіть, працевлаштовуємо її», - зазначив Дмитро Нечипоренко.

Серед критерії розвитку команди, зокрема, та компанії, в цілому, Дмитро Нечипоренко назвав формування нових сегментів діяльності компанії за допомогою, в тому числі, ідей та ініціатив персоналу. Для цього в компанії кожні 6 місяців проводиться закрите персоналізоване опитування для працівників про те, як вони почуваються в команді та що вони хочуть покращити. «Особисто я вірю в силу «колективного розуму», його не можна описати, але його можна відчути, і саме він дає адекватний зворотній зв’язок для справжнього розвитку», - підкреслив Дмитро Нечипоренко.


Директор з розвитку бізнесу та стратегії Voltage Group дав також оцінку нинішньому стану турбулентності сектора відновлюваної енергетики. Водночас, він наголосив, що «зелену енергетику вже не зупинити» та найближчі десять років її частка буде збільшуватись як глобально в світі, так і в Україні, зокрема.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021