"Зелена Економіка" як складова частини Стратегії розвитку м. Вінниці 3.0

Місто Вінниця, є рідним містом для Компанії Вольтаж Груп. Тут компанія розпочала свою діяльність у 2009 року; тут знаходиться головний офіс та основні виробничі потужності нашого підприємства. Саме тому, для Компанії в особі її власників, топ-менеджменту і всього колективу є надзвичайно важливим, щоб наше місто розвивалося як сучасне, комфортне місто, де і кожному мешканцю і бізнесу комфортно жити та працювати.


Як відомо, м. Вінниця мала вже затверджену Стратегію 2.0.- Smile City (англ, Місто посмішок). У минулу п'ятницю, 24-го липня відбулася зустріч обговорення нової стратегії розвитку нашого міста - Вінниця 3.0.

Основною темою цієї зустрічі було "'Перехід до зеленої економіки", як складової частини стратегії розвитку міста.


Щоб дізнатися більше про захід, запрошуємо Вас продивитися відеоновину від Телеканалу ВІТА за посиланням нижче:


  • Зелена Економіка - у самому простому розумінні зелена економіка це економіка з низькими викидами вуглецевих сполук, ефективно використовують природних ресурсів, яка задовольняє по максимуму інтереси всього суспільства. Модель «зеленої» економіки передбачає економічне зростання у поєднанні з екологічною стійкість.

Навпаки, «Зелена» економіка створює робочі місця і стимулює економічний прогрес і одночасно знижує такі істотні ризики, як наслідки зміни клімату, зростання дефіциту водних ресурсів.


Більше інформації про "зелену економіку" та її значення для розвитку країни та суспільства можна прочитати за цим посиланням: "Зелена Економіка"

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square