Зустріч партнера з Дубай, ОАЕ

Будівництво об’єктів відновлювальної енергетики у світі вже давно не є чимось надзвичайним. Проте Україна знаходиться лише на початку шляху досягнення енергетичної незалежності. Саме тому досвід передових світових компаній у цій сфері є надзвичайно важливим для українського бізнесу та органів державної влади.

Наші партнери, які мають свої офіси по всьому світу (від Індії, ОАЕ до США), відгукнулися на запрошення Вольтаж Група та погодилися відвідати енергетичний форум у м. Хмельницький, який відбувся у березні 2018 року.

Зустріч з партнером з Дубай, Об’єднані Арабські Емірати

У розвинених країнах, сьогодні, вже досягнуто значних успіхів у будівництві сонячних та вітрових електростанцій. Тому, значної актуальності набуло будівництва заводів, які спалююючи сміття перетворюють його на екологічно чисту електричну енергію.


Такі проекти прийнято називати Waste-to-Energy, що у перекладі Сміття-в-Енергію.

Виступ гостя з ОАЕ на Форумі

У відвідувачів Форуму виникло безліч запитань стосовно екологічності такого виду генерації електричної енергії. Багато запитань було і стосовно економіки реалізації таких проектів, а саме чи високий рівень "зеленого тарифу" для таких проектів, чи доступні фінансові програми від українських та міжнародних фінансових установ та інвесторів.


Панельна дискусія під час Green Energy Forum 2018

Містер Куш (один із запрошених гостей) під час свого виступу, а також на панельній дискусії відзначив, що сучасні технології дозволять досягнути 0 % рівня викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище. Оскільки основне обладнання для таких проектів постачається із Європи та США, воно відповідає всім найжорсткішим умовам щодо викидів Європейського Союзу та інших організацій, що контролюють цей напрямок.

Містер Куш також повідомив, що він особисто розглядає Україну, як потенціальний ринок для здійснення інвестицій у проекти виробництва електричної енергії шляхом спалювання сміття.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021