Нідерланди встановлять найбільшу плаваючу сонячну електростанцію в світі!

Голландський розробник Groenleven планує встановити плавучу установку потужністю 48 МВт на виснаженому місці видобутку піску біля Еммена, в провінції Дренте.

Великі внутрішні водні шляхи Нідерландів мають величезний плаваючий сонячний потенціал. Зображення: MabelAmber / Pixabay

Великі внутрішні водні шляхи Нідерландів пропонують величезний плаваючий сонячний потенціал.


Голландський розробник поновлюваних джерел енергії Groenleven планує побудувати на сьогоднішній день найбільший у Європі проект з плаваючою енергією - установку потужністю 48 МВт на місці видобутку піску, що належить компанії Kremer Zand and Grind.


Groenleven сказав, що місце, біля Emmen в провінції Дренте на північному сході Нідерландів, більше не використовується і сонячні батареї будуть розгорнуті на видобуток ставків та інших внутрішніх водних шляхів.


Щоб звільнити місце для плавучого заводу, Kremer Zand and Grind перенесуть своє обладнання для видобування та висушування піску з Еммена до інших промислових районів.


Компанія споживатиме частину енергії, що вироблятиметься масивом, а решта експортується на місцевому рівні. Компанія не оприлюднила деталі угоди про придбання електроенергії в анонсі проекту.


Величезний потенціал

Голландський фонд прикладних досліджень водних ресурсів - STOWA - нещодавно опублікував рекомендації та інструменти для компаній, зацікавлених у розробці плавучих фотоелектричних проектів у багатьох багатих водою Нідерландах.


Країна має величезний плаваючий фотоелектричний потенціал, оскільки має приблизно 52 000 гектарів мілководних внутрішніх вод. Водний орган Rijkswaterstaat планує встановити плавучі фотогальванічні електричні станції у своїх приміщеннях. У 2017 році агентство повідомило, що має намір розробити поверхню штучного озера Ессельмеер, що знаходиться в центральній Нідерландах і межує з провінцією Флеволанд.


У січні 2018 року голландський консорціум за підтримки національного агентства підприємств (RVO) оголосив про проект, спрямований на розробку гнучкої конструкції для плаваючих сонячних батарей на внутрішніх водах.


Перший плаваючий сонячний проект країни був оголошений у вересні 2017 року.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021