Представники HUAWEI презентували VOLTAGE GROUP технологічні інновації глобального сонячного ринку

10 вересня Головний офіс Voltage Group відвідали представники ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» для представлення «новинок», які використовуються для будівництва та обслуговування сонячних електростанцій. Зокрема, старший менеджер з рішень Олександр Альохін, менеджер з рішень Євген Кондратенко та менеджер по роботі з ключовими клієнтами СвітланаАльохіна докладно розказали про інверторне обладнання, яке вже зарекомендувало себе на ринку та інверторні інновації від HUAWEI, сучасну програму моніторингу «сонячних» об’єктів в реальному часі, зокрема, в умовах надзвичайних ситуацій. Також представники презентували стратегічні напрями своєї діяльності та відповіли на запитання технічних фахівців VOLTAGE GROUP.  


На фото: технічні спеціалісти Voltage Group на презентації HUAWEI

Учасники зустрічі спланували подальші кроки на шляху можливої співпраці та домовились про майбутній обмін досвідом.


На фото: менеджер з рішень «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» розповідає про останні технологічні «новинки» Євген Кондратенко

Представители HUAWEI презентовали VOLTAGE GROUP последние технологические инновации глобального солнечного рынка


10 сентября Центральный офис Voltage Group посетили представители ООО «ХУАВЕЙ УКРАИНА» для ознакомления с «новинками», которые используются в строительстве и обслуживании солнечных электростанций. В частности, старший менеджер по решениям Александр Алехин, менеджер по решениям Евгений Кондратенко и менеджер по работе с ключевыми клиентами Светлана Алехина подробно рассказали об инверторномоборудовании, которое уже зарекомендовало себя на рынке, и обинверторных инновациях от HUAWEI, а также о современной программемониторинга «солнечных» объектов в реальном времени, в частности, в условиях чрезвычайных ситуаций.

Также представители презентовали стратегические направления своей деятельности и ответили на вопросы технических специалистов VOLTAGE GROUP.

Участники встречи спланировали дальнейшие шаги на пути возможного сотрудничества и договорились о будущем обмене опытом.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021