Представники Voltage Group відвідали Норвезько-Український Нетворкінг Форум


11 вересня в конференц-залі Radisson Blu Hotel, в Києві, відбувся Норвезько-Український Нетворкінг Форум, організований Норвезько-Українською Торговою палатою (NUCC) в партнерстві з Федерацією роботодавців України та Посольством Норвегії в Україні. Його мета - обговорення нових можливостей в зміцненні ділових норвезько-українських відносин, аналіз інвестиційних вимог, а також існуючих викликів на обох ринках в умовах трансформаційних змін. У цьому контексті представники Voltage Group долучились до розвитку двостороннього діалогу між двома країнами у сфері відновлювальної енергетики, фокусуючи увагу на інвестиційних перспективах сонячних проектів.


На фото: менеджер з розвитку бізнесу Voltage Group Анна Марчук, директор з розвитку бізнесу Voltage Group Дмитро Нечипоренко, директор з розвитку вантажоперевезень AVINOR OSLO AIRPORT Мартін Лангаас, керуючий директор NUCC Кьяртан Педерсен, старший інвестиційний менеджер NEFCO Амунд Бейтнес.


На фото: серед «гостей» форуму - Почесний Консул Королівства Норвегії в Одесі Олег Фомічов (другий справа).

Представители Voltage Group посетили

Норвежско-Украинской Нетворкинг Форум


11 сентября в конференц-зале Radisson BluHotel, в Киеве, состоялся Норвежско-Украинской Нетворкинг Форум, организованный Норвежско-Украинской Торговой палатой (NUCC) в партнерстве с Федерацией работодателей Украины и Посольством Норвегии в Украине. Его цель - обсуждение новых возможностей в укреплении деловых норвежско-украинских отношений, анализ инвестиционных требований, а также существующих вызовов на двух рынках в условиях трансформационных изменений. В этом контексте представители Voltage Group присоединились к развитию двустороннего диалога между двумя странами в сфере возобновляемой энергетики, фокусируя внимание на инвестиционных перспективах солнечных проектов.
Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021