СЕО компанії Voltage Group Віталій Николаєнко про розвиток сонячного бізнесу в умовах пандемії

У матеріалі для аналітичної бізнес-платформи GetMarket Віталій Николаєнко прокоментував зміни роботи в середині Voltage Group у період карантину, вплив віддаленого режиму роботи на ефективність компанії та перспективність проектів, що знаходяться у процесі будівництва. Зокрема, керівник Voltage Group окреслив 5 напрямів переформатування компанії.

Серед них - тісний зв’язок та підтримка клієнтів; переведення корпоративних підрозділів компанії на дистанційний формат; фінансове стрес-тестування, забезпечення захисту працівників та планування бізнесу в умовах невизначеності. В цілому, автор наголосив на тому, що теперішній час карантину не сприяє розвитку проєктів. Цьому сприяють збої глобальних ланцюгів постачань, ускладнення ділових контактів та карантинні урядові обмеження. Втім, Віталій Николаєнко підкреслив, що компанія і надалі працює над розробкою та вдосконаленням послуг клієнтам, а також працює щодо виходів на нові зовнішні ринки.


В цілому, на думку Віталія Вікторовича, пандемія стала своєрідним стрес-тестом енергетичного сектору України. В один момент зібрався цілий ряд негативних факторів: і пандемія і криза на ринку відновлювальної енергетики. Всі ці питання потрібно вирішувати максимально швидко, адже енергетична галузь є однією із найважливіших для забезпечення безпеки держави.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021