Стільникові вежі, що працюють на сонячній енергії!

Найбільший оператор бездротового зв'язку Іспанії «Telefonica» тестує автономні високочастотні мобільні мережі на у віддалених частинах Латинської Америки.


Найбільший оператор бездротового зв'язку Іспанії «Telefonica» тестує автономні високочастотні мобільні мережі на у віддалених частинах Латинської Америки.

Автономні вежі стільникового мобільного зв’язку від найбільшої іспанської телекомунікаційної компанії “Telefonica SA” доставляють інтернет та мобільний зв’язок до віддалених зон, де немає дротового зв’язку. Половина населення Землі залишаються офлайн, якщо вірити «Broadband Commission for Sustainable Development».

Новатори

Джуан Кампіло та Сезар Хернандез Перез

Вік: 34 і 33

Керівник інтернет-служби «Internet Para Todos» і менеджер зі стратегічних проектів та інвестицій в «Telefónica».

Походження

«Telefónica» погодилася створити проект Джуана Кампіло та Сезара Хернандеза Переза «Internet Para Todos», в якому зараз працюють 20 штатних співробітників, в 2016 році пара працювала над проектом «Alphabet Inc.», намагаючись доставити Інтернет за допомогою повітряних куль на великій висоті.

Фінансування

«Telefónica» не скаже прямо, скільки інвестує в «Internet Para Todos», та Перез казав, що компанія фокусується на проектах, в які є сенс інвестувати від 50 до 300 мільйонів доларів!

Передісторія

«Telefónica» випустила свою першу надійну стільникову мобільну вежу в Перу минулого року. За інформацією «Clear Blue Technologies International», вони обслужили 25 тисяч людей в Амазонському дощовому лісі. Перез каже, що користувачі там не платять за послуги зв’язку більше, ніж користувачі в зоні дії традиційної мережа.

Як це працює?

1. Кожна вежа обмінюється даними з сусідньою по безпровідному зв'язку. Такий зв'язок формує бездротовий ланцюжок передачі даних до центрального операційного центру, який має доступ до традиційної мережі.

2. Опираючись на сонячні панелі, акумулятори, спеціалізовані контрольно-апаратні засоби та програмне забезпечення, кожна вежа має безперебійне автономне живлення та підтримує покриття стільникового зв'язку в радіусі приблизно 4 км.

Програма «Internet Para Todos» спрямована на те, щоб з'єднати більше 100 мільйонів людей, що перебувають офлайн в усій Латинській Америці, спираючись на уроки, отримані в Перу.


Марк Джейкобсон, професор цивільної та екологічної інженерії в Стенфорді

«Це гарна новина, що «Telefónica» взяла на себе зобов'язання з енергопостачання цих веж повністю за допомогою сонячної енергії. Однак, сприяння розвитку сонячної енергії в багатій лісами Амазонці може принести планеті більше шкоди, ніж користі»


Матеріал взятий з https://www.bloomberg.com.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021