Топ-менеджмент Voltage Group взяв участь в ювілейному ENERGY DAY від EUEA

14 листопада відбувся 10 ювілейний ENERGY DAY на честь 10-річчя Європейсько-українського енергетичного агентства (EUAE). Головна частина заходу - стратегічна сесія «Нова ера сталого розвитку ВДЕ та ЕЕ в Україні – Горизонт 2025» - зібрала міжнародних експертів, високопосадовців, парламентарів, топ-менеджмент приватних компаній та інвесторів. Учасники обговорили основні пріоритети розвитку секторів відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні до 2025 року, потенціал інвестиційної привабливості енергетичного ринку, а також інструменти зменшення витрат для кінцевих споживачів енергії з допомогою управління попитом та енергоефективності.

Директор з розвитку бізнесу Voltage Group Дмитро Нечипоренко взяв участь у панельних дискусіях та нетворкінгу заходу, спрямованих на пошук ефективних рішень щодо успішної реалізації проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження.

На фото (зліва направо): в.о. директора державного підрозділу компанії "Центр розвитку зелених інвестицій" Костянтин Гура та директор з розвитку бізнесу Voltage Group Дмитро Нечипоренко


cпікери заходу

***

Топ-менеджмент Voltage Group принял участие в юбилейном ENERGY DAY от EUEA

14 ноября состоялся 10 юбилейный ENERGY DAY в честь 10-летия Европейско-украинского энергетического агентства (EUAE). Главная часть мероприятия - стратегическая сессия «Новая эра устойчивого развития ВИЭ и ЭЭ в Украине - Горизонт 2025» - собрала международных экспертов, чиновников, парламентариев, топ-менеджмент частных компаний и инвесторов. Участники обсудили основные приоритеты развития секторов возобновляемой энергетики и энергоэффективности в Украине до 2025 года, потенциал инвестиционной привлекательности энергетического рынка, а также инструменты уменьшения расходов для конечных потребителей энергии с помощью управления спросом и энергоэффективности.

Директор по развитию бизнеса Voltage Group Дмитрий Нечипоренко принял участие в панельных дискуссиях и нетворкинге мероприятия, направленные на поиск эффективных решений по успешной реализации проектов в сфере возобновляемой энергетики и энергосбережения.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021