У жовтні компанія Voltage Group уклала угоди щодо виконання проектних робіт для СЕС на 73,75 МВт

Відповідно до підписаних угод, проектний відділ компанії готує проектну документацію та проектні рішення для майбутніх об’єктів СЕС у Черкаській області. За оцінкою директора з розвитку бізнеса Voltage Group Дмитра Нечипоренка, «заявлений обсяг робіт є черговим кроком до розбудови та розвитку потужної системи об’єктів альтернативної енергетики по всій Україні в контексті зміцнення її енергонезалежності».

Вибір замовників засвідчив про довіру до якості послуг проектного відділу Voltage Group та підтвердив репутацію компанії як надійного EPC-контрактора на ринку сонячної енергетики.

***

В октябре Voltage Group заключила соглашения по выполнению проектных работ для СЭС общей мощностью 73,75 МВт

Согласно подписанным соглашениям, проектный отдел компании готовит проектную документацию и проектные решения для будущих объектов СЭС в Черкасской области. По оценке директора по развитию бизнеса Voltage Group Дмитрия Нечипоренко, «заявленный объем работ является очередным шагом в становлении и развитии мощной системы объектов альтернативной энергетики по всей Украине в контексте укрепления ее энергонезависимости».

Выбор заказчиков засвидетельствовал о доверии к качеству услуг проектного отдела Voltage Group и подтвердил репутацию компании как надежного EPC-контрактора на рынке солнечной энергетики.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021