CEO Voltage Group описав «тонкощі» приєднання ВДЕ-проектів до електромереж

7 листопада в розділі «Блоги» популярного інтернет-ресурсу Liga.net CEO компанії Voltage Group Віталій Николаєнко поділився особливостями офіційної процедури підключення об’єктів ВДЕ до енергетичної інфраструктури. В матеріалі ««Тонкощі» приєднання ВДЕ-проекту до електромереж: алгоритм дій для оптимізації часу та «нервів»» він охарактеризував 3 ключові етапи цього процесу. Йдеться про: 1) отримання технічних умов (ТУ); 2) розробку проектної документації на приєднання; 3) будівництво і введення в експлуатацію самих електромереж. Автор змістовно описав кожний етап та розкрив його основні складнощі на рівні технічних питань, документів, термінів та комунікації.


Підсумовуючи опис, Віталій Николаєнко зазначив, що «реалізація ВДЕ-проектів – це бізнес, який складається із тисячі нюансів, що потребують виключно фахового супроводу і реальної підтримки держави».

***

CEO Voltage Group описал «тонкости» присоединения ВИЭ-проектов к электросетям

7 ноября в разделе «Блоги» популярного интернет-ресурса Liga.net CEO компании Voltage Group Виталий Николаенко поделился особенностями официальной процедуры подключения объектов ВИЭ к энергетической инфраструктуре. В материале ««Тонкости» присоединения ВИЭ-проекта к электросетям: алгоритм действий для оптимизации времени и «нервов»» он охарактеризовал 3 ключевых этапа этого процесса. Речь идет о: 1) получение технических условий (ТУ); 2) разработку проектной документации на присоединение; 3) строительство и ввод в эксплуатацию самих электросетей. Автор содержательно описал каждый этап и раскрыл его основные сложности на уровне технических вопросов, документов, сроков и коммуникации.

Подытоживая описание, Виталий Николаенко отметил, что «реализация ВИЭ-проектов - это бизнес, который состоит из тысячи нюансов, требующих исключительно профессионального сопровождения и реальной поддержки государства».

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021