The British Petroleum Company plc досліджує покупку сонячної енергії для енергетичних операцій у США

"BP plc" може стати наступним нафтовим гігантом, який буде використовувати чисту енергію для свої енергетичних операцій.


Лондонська компанія веде переговори з сонячним девелопером "Lightsource BP", яким частково володіє, щоб купити енергію в США, стверджують керівники компанії "Lightsource BP".


директор "Lightsource BP" Кетрін Рижая.

"Договір може бути підписаний протягом 6 місяців", - заявила головний комерційний директор "Lightsource BP" Кетрін Рижая.


«Для них неважко грати на сонячній енергії», - заявила Рижая в інтерв'ю на Інформаційному саміті з фінансів та інвестицій в сонячній енергетиці у Сан-Дієго. "Вони роблять це з фінансових причин".


"BP plc" не відреагувала негайно на запит щодо коментарів. У 2017 році нафтовий гігант заявив, що інвестуватиме 200 мільйонів доларів США в "Lightsource BP" протягом трьох років на 43% акцій.


Нафтові компанії звертаються до вітрової та сонячної енергетики, оскільки чиста енергія стає досить дешевою, щоб конкурувати з викопним паливом. Компанія "Exxon Mobil Corp." у минулому році погодилася на контракти про купівлю 500 мегават сонячної та вітрової енергії в Пермському басейні, найшвидше зростаючому родовищі США. Нещодавно "Petroleum Development Oman" заявив, що підписав угоду про купівлю сонячної енергії на Аравійському півострові.


аналітик BloombergNEF Кайл Харрісон.

"Це було лише питанням часу, коли нафтові компанії почали підписувати угоди", - сказав аналітик BloombergNEF Кайл Харрісон.

Купівля сонячної енергії могла б допомогти "BP plc" досягти своєї мети: росту компанії без збільшення вуглецевого сліду. Раніше в цьому році компанія погодилася краще розкрити, як її бізнес узгоджується з Паризьким кліматичним договором після того, як компанія опинилася під тиском акціонерів.


Матеріал взято з www.bloomberg.com/europe


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021