Voltage Group презентувала 6-й випуск подкасту #EnergoRada

Новий випуск подкасту #EnergoRada приурочено до Всесвітнього дня безпеки праці. У цьому році контекст цього професійного свята повністю зосереджено на вирішенні спалаху інфекційних захворювань на виробництві у зв’язку із ситуацією із #covid19.  • Як вдосконалюються сьогодні стандарти безпеки в середині компаній?

  • На які міжнародні стратегії та безпечні практики варто орієнтуватись?

  • Як зміниться політика та культура безпеки на робочих місцях в середньостроковій та довгостроковій перспективі в Україні у зв’язку із поверненням до звичайного робочого режиму після пандемії?

Своїми поглядами та думками поділилась інженер з охорони праці Voltage Group – Олена Пархоменко.


Під час розмови Олена розповіла, що Компанія вже давно впровадила високі стандарти безпеки, зокрема в напрямі забезпечення максимально безпечних умов роботи всіх працівників компанії. І хоча компанія впроваджувала ці заходи самостійно, важливим фактором стала робота із фінансовими інституціями світового рівня, які забезпечували фінансування проектів відновлювальної енергетики, проектування та будівництво яких виконувала Компанія Вольтаж Груп. Як приклад, Олена навела співпрацю із норвежською компанією-девелопером Норск Солар (Norsk Solar) проекти в Україні якого були співфінасовані The Nordic Environment Finance Corporation (NEFCO).


Очевидним є факт, що вимоги міжнародних інвесторів не є просто формальними. Як пояснила Олена, інвестори ще до початку проекту вимагають складення спеціального плану заходів щодо збереження навколишнього середовища та забезпечення безпеки працівників під час виконання робіт. Вже під час виконання робіт на проекті девелопер та інвестор проводять інспекційні виїзди, які впершу чергу, спрямовані на перевірку саме цих двох напрямків роботи.


Зі слів Олена стало зрозуміло, що багато українських компаній не є готовими до виконання високих стандартів стосовно вимог щодо забезпечення безпечних умов праці працівників. Це можна пояснити, як небажанням власників таких компаній інвестувати власні кошти але часто, ще і тим, що багато компаній просто не розуміють важливість та серйозність цього напряму роботи. В багатьох компаній навіть відсутня така посада - як інженер з охорони праці.


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
VGR-LOGO-VECTOR-WHITE-PNG.png
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • YouTube - White Circle
Generation of Quality
вул. Келецька 102А
Вінниця
Україна

All rights reserved. Voltage Group. 2021