top of page

 

БУДІВНИЦТВО АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ КЕРУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ (АСК ТП)

 

Автоматизація технологічних процесів — ключ до підвищення ефективності роботи як обладнання, так і підприємства в цілому. Звільнивши працівників від рутинної роботи, ви зможете довіряти їм складнішу роботу, завдяки чому ваше підприємство постійно розвиватиметься.  А монотонні процеси нехай виконує автоматизована система: в цьому плані сучасне технологічне оснащення вже давно перевершило людину.

Етапи будівництва АСК ТП (АСУ ТП)

 • Прокладання кабельних трас

 • Прокладання кабельної лінії

 • Встановлення обладнання

 • Електромонтажні роботи

 • Написання технологічної програми

 • Запуск в ручному режимі

 • Запуск в автоматичному режимі

 • Пусконалагоджувальні роботи

АСК ТП можливо встановити на енергетичний об’єкт будь-якого типу. Всі етапи роботи узгоджуються заздалегідь. Для того, щоб зрозуміти послідовність втілення автоматизованої системи на вашому підприємстві, просимо звернутися до наших менеджерів.

Чому будівництво АСК ТП слід довірити групі VOLTAGE

 1. Розвиваємо власний проектний відділ понад 10 років, надаючи якісні інжинірингові послуги. З цією метою ми співпрацюємо з технічними ВНЗ України та експертними установами, а також втілюємо проекти відновлюваної енергетики спільно з міжнародними партнерами.

 2. Здійснюємо проектування та будівництво енергетичних об’єктів з 2009 року, постійно впроваджуючи сучасні технічні рішення.

 3. Ми комплексно виконуємо проекти у сфері енергетики будь-якої складності: від проектування до технічного обслуговування.

 4. Нам довіряють такі відомі компанії як Кондитерська Корпорація Рошен, Промислова група ViOil, Промислово-інвестиційна група Smart Holding (проект Vin Pellet), Barlinek та багато інших.

Будівництво автоматизованої системи керування технологічними процесами від Voltage Group – сучасні професійні технічні рішення втілені на кожному етапі. При цьому ми завжди враховуємо чинні будівельні норми, правила та стандарти аби збудована система була не лише ефективною, а й безпечною.

bottom of page