top of page

Виготовлення та встановлення шаф управління на об’єкті ВП «Красилівський елеватор»

Компанія VOLTAGE забезпечила виготовлення шаф управління та виконання електромонтажних робіт по пожежній насосній станції, зовнішнього протипожежного водогону на об’єкті ВП «Красилівський елеватор», а саме:

  • Шафа управління насосною станцією (виготовлення та монтаж). Дана шафа призначена для автоматичного запуску основного / резервного насосу, контролю несправності системи, контролю положення засувок, тиску вогнегасної речовини та режимів роботи насосної станції, стану насосної установки.

  • Шафа контролю вогнегасної речовини (виготовлення та монтаж). Дана шафа призначена для контролю рівня вогнегасної речовини в резервуарах, автоматичного відкриття засувок для поповнення резервуарів, зупинки насосної станції.

  • Шафа індикації стану автоматики системи зовнішнього протипожежного водопроводу (виготовлення та монтаж). Дана шафа забезпечує індикацію про роботу основного та резервного насосів, відсутність живлення, стан автоматичного керування основним / резервним насосом, а також забезпечує індикацію про можливі несправності.

  • Шафа головного розподільчого щита АВР-НС на 125 А.

  • Також в межах проєкту виконувалось підключення та налаштування генератора GNT 165 кВА виробництва компанії GENPOWER (Туреччина).

 

Розташування об’єкта: Хмельницька область.

Дата реалізації проєкту: 2021 р.

Можливо вас зацікавить послуга VOLTAGE із будівництва автоматизованих систем керування технологічними процесами?

bottom of page